Bimser Synergy CSP (Content Services Platform)

Yeni Nesil İçerik Servisleri Platformu

Her geçen gün etkilerini daha çok hissettiğimiz dijital çağ, beraberinde köklü değişimler getirmeye devam ediyor. Bu değişimlerin en güzel yanı günlük hayatımızda ve iş hayatımızda bize sundukları kolaylıklar oluyor. Synergy CSP iş süreçlerinizi hızlı bir şekilde elektronik ortamlara taşımanızı sağlayarak işletmenize kolaylıklar sunan ve fark yaratmanızı sağlayan yazılımlardan biri. Synergy CSP işletmenize özel iş akışı çözümleri üreterek sizi belgeler arasında kaybolmaktan kurtarıyor. Synergy CSP ile, dijital dönüşümü başarıyla gerçekleştirme yolundaki en doğru adımınızı atarak işletmenizi geleceğe taşıyabilirsiniz.

bimser_synergy_CSP

Synergy CSP Nedir?

CSP (Content Services Platform) işletmemizde kullandığımız tüm veri ve içerik türlerini etkili bir şekilde yöneten bir yazılımdır. CSP, tüm bilgi kaynaklarınızı; işletmenizin kuruluşundan bu yana ürettiği tüm bilgi ve belgeleri birbirine bağlar. Dokümanlarınızı istediğiniz gibi depolamanıza, görüntülemenize, düzenlemenize ve verilerle etkileşime girmenize imkan sağlar. Bimser Synergy CSP’nin işletmenize pek çok faydası bulunmaktadır.

Neden Synergy CSP?

Bimser Synergy kurumsal hafızanızı düzenleme yolunuzda size yardımcı olur. Synergy CSP minimum kod yazma ihtiyacı gerektirir ve kurumsal uygulamalarla hem hızlı hem de kolay bir şekilde entegre edilir. Synergy CSP iş süreçlerinizin kısa bir sürede elektronik ortamda standardizasyonunu ve otomasyonunu sağlar. Bimser Synergy CSP Capture ile belge ve verilerinizi hızlıca elektronik ortama aktarabilir ve sınıflandırabilirsiniz. Synergy CSP’nin süreç odaklı iş yapma anlayışı ve rol bazlı iş akışları ile işletmenizin süreç maliyetlerini azaltabilirsiniz, verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Bimser Synergy CSP TS 13298 standardına uyumludur. Synergy CSP’ye güvenli erişim sağlayabilir ve iş süreçlerinizi gönül rahatlığıyla takip edebilirsiniz.

bimser_synergy_csp_capture

Synergy CSP İş Akış Çözümleri Avantajları Nelerdir?

Eba Synergy CSP İş Akışı Çözümlerinin kolay arayüzü ile işletmenize özel güçlü bir iş akışı oluşturabilirsiniz. Bimser Synergy CSP nin sağladığı bileşenlerle hızlı bir şekilde formlar yaratabilirsiniz.

İlgili youtube linkinden izleyebilirsiniz.

Sürükle bırak özelliği ile kolaylıkla belgeler oluşturabilir, sınıflandırma yapabilir, rapor edebilir, gözden geçirebilir, paylaşabilir veya imha edebilirsiniz. eBA ve Synergy CSP ile etkileşimli görsel raporlar oluşturabilirsiniz. Synergy CSP ile sayısız veri içerisinde kaybolmadan, arama motorunun sunduğu öneriler sayesinde ulaşmak istediğiniz veriyi hızlıca bulabilirsiniz.

İlgili youtube linkinden izleyebilirsiniz.

Synergy CSP ile işletmenizin tüm süreçlerini tek bir noktadan yönetebilir, takım çalışması ile ortak proje geliştirebilirsiniz. Synergy CSP yalnızca Türkçe ve İngilizce dilinde hizmet vermez: Farklı uygulamalara gerek kalmadan tek bir sistem üzerinden uluslararası hizmet verebilmeniz için çoklu dili destekler ve programı istediğiniz dilde kullanmanıza imkan tanır. Synergy CSP kullanırken güvenlikle ilgili endişe duymanıza gerek yoktur; çok faktörlü kimlik doğrulama ile işletmenizin tüm süreç ve bulut verilerini güvence altına alabilirsiniz.

Oyunun Kurallarını Siz Koyun! Veri Güvenliğinizi Arttırın! İstediğiniz Dilde Kullanın!
Kural Motorları ile form ya da akış kurallarını hızlıca tasarlayın. Hatta form üzerindeki tüm kuralları kodsuz işletin. Kurallar hem sunucu tarafında hem de istemci tarafında çalışabilirler. İlgili youtube linkinden izleyebilirsiniz. Bimser Synergy CSP çok faktörlü kimlik doğrulama (Multi Factor Authentication – MFA) ile tüm şirket içi süreç ve bulut verilerinizi güvenceye alın. İlgili youtube linkinden izleyebilirsiniz. Tek bir çözümle global hizmet verebilmeniz için çoklu dili destekler. Sadece İngilizce ve Türkçe değil, istediğiniz dilde kullanın. İlgili youtube linkinden izleyebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Synergy CSP Hangi İşletmeler için Uygundur?

Esnek ve çok yönlü çözümleri ile Synergy CSP, küçük işletmelerden büyük işletmelere, tüm işletme boyutları için uygundur. Dijital dönüşümde yer almak isteyen tüm işletmeler için bir Bimser Synergy CSP çözümü vardır.

Kod Bilmeden Sistem Üzerinde geliştirme yapabilir miyim?

plugin:youtube

Bimser Synergy CSP’nin kolay kullanımıyla, kod bilmenize gerek olmadan, programın size sunduğu geliştirici imkanlar sayesinde sistem üzerinde geliştirme yapabilirsiniz.

Doküman ve süreçlerimi mobil cihazımdan yönetebilir miyim?

plugin:youtube

Bimser Synergy CSP ile doküman ve süreçlerinizi zaman ve mekan tanımadan, tüm cihazlarınızdan yönetebilirsiniz. Synergy CSP’nin üstün teknolojisi ile düşük bant genişliklerinde dahi yüksek performans alabilirsiniz.

synergy_csp

Synergy CSP Fiyatı Nedir?

Bimser Synergy CSP hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve fiyat bilgisi almak için Gozde IT Solutions ile iletişime geçebilir ve demo talep formunu doldurabilirsiniz.

Bu tür hizmetlerden faydalanabilmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen Gözde Bilgi İşlem ile irtibata geçiniz. Tel: +90 224 271 15 79 Faks: +90 224 271 67 27 e-Posta: info@gozdeits.com