Qlik Sense

QlikSense, bireyler, departmanlar ve kurumlar için tasarlanmış self-servis veri görselleştirme ve veri keşfi aracıdır. QlikSense ile verilerinizi hızlı bir şekilde görselleştirerek etkileşimli veri analizleri yapabilirsiniz.

Veri Ekleme ve Yönetme

Oracle, SAP, MS-SQL gibi bir çok veri kaynağından veriler ekleyebilirsiniz.

Görselleştirme Oluşturma

Çubuk grafikleri, histogramlar, dağılım grafikleri ve haritalar gibi çok çeşitli görselleştirmeler oluşturun.

Etkileşimli Görselleştirmeler

Uygulamada görselleştirmeler bağlantılıdır. Birinde bir seçim yaptığınızda, ilişkili görselleştirmeler seçimi yansıtmak için hemen güncellenir.

Tüm Cihazlardan Kolay Erişim

Tüm cihazlardan QlikSense’e kolayca erişim sağlayın. IOS ve Android için mobil uygulamasını indirin ve kolayca raporlarınıza istediğiniz yerden erişin.

Akıllı aramayı kullanma

Akıllı aramayla uygulamanızdaki tüm veri kümesini uygulamadaki herhangi bir sayfadan arayabilirsiniz. Akıllı aramada, görselleştirmelerden sonuçlar getiren bir görsel arama ve herhangi bir veri öğesinden sonuçlar getiren bir veri araması bulunur.

Seçimler için seçim imi oluşturma

Sık karşılaştığınız seçim durumlarını kaydetmek için seçim imlerini kullanabilirsiniz. Bu, bunların yeniden ziyaret edilmesini kolaylaştırır.

Qlik İş Zekası ve Veri Analitiği

Birden fazla veri kaynağınız var fakat işe nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Değişiklikleri raporlamak için yardıma ihtiyaç duyuyor, raporlama sürecimiz çok uzun mu sürüyor? Verilerinizin doğruluğundan emin değil misiniz? Qlik İş Zekası Yazılımı tüm bu sorunlarınızın çözümünde size yardımcı olur. Qlik İş Zekası Yazılımı veri kaynaklarının sayısında veya büyüklüğünde herhangi bir sınırlama olmaksızın, pek çok farklı veri kaynağına bağlanır ve sizin için çok yönlü bir görünüm üretir. Qlik İş Zekası yazılımı küçükten büyüğe tüm işletmeler için oldukça kullanışlıdır. Şimdi Qlik İş Zekası Yazılımı işletmelere ne gibi faydalar sağlar, gelin birlikte inceleyelim.

Qlik İş Zekası Sistemleri

Qlik İş Zekası Sistemleri, piyasadaki en iyi veri görselleştirme programları ve iş zekası programlarından biridir. İş zekası çözümleri sunarak kullanıcı deneyimini artırmak Qlik’in analitik vizyonunun merkezinde yer alır. Qlik Sense, kullanıcılara seçtikleri alanlara ve meta verilerine uygun görselleştirmeleri etkin bir şekilde önererek, veri görselleştirme için rehberlik ve otomasyon sunar. Qlik’in modern ara yüzü ile kullanıcılar verileri modelleyebilir, yönetebilir; görselleştirmeler, düzenlemeler ve hikayeler oluşturabilir. Qlik ilişkisel bir motora sahiptir. İlişkilendirme teknolojisi ve yapay zeka desteğiyle insan sezgisini geliştirerek, verileri birleştirmek ve bilgileri keşfetmek için benzersiz yetenekler sunar. Qlik’in ilişkilendirme motoru, kullanıcıların verileri her yönden keşfetmesini sağlar. Bir self-servis iş zekası aracı olarak QlikSense, kullanıcılarının üst düzey veri analizi becerilerine sahip olmalarına gerek duymadan kavrayabilecekleri kadar basittir.

Qlik Sense Nedir?

QlikSense, bireyler, departmanlar ve kurumlar için self-servis veri görselleştirme ve veri keşfi imkanı sunan, kendi raporlarınızı hazırlayabileceğiniz bir iş zekası yazılımıdır. Qlik İş Zekası raporlama, sezgisel araştırma, akıllı arama ve akıllı görselleştirme özellikleri aracılığıyla hızlı ve detaylı bir analiz imkanı sağlar. Ayrıca kurumsal bilgi yönetimi özellikleriyle verilerinizi yönetmenize yardımcı olur.

Neden Qlik İş Zekası Yazılımı?

QlikSense İş Zekası ve Veri Analitiği verilerinizi hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde görselleştirmeniz ve etkileşimli veri analizleri yapmanız konusunda size yardımcı olur.
Qlik Sense ile projeler yönetmek çok kolay. Tüm projelerinizin ne kadarının tamamlanıp, ne kadarının tamamlanmadığını, hangi fazda ne kadar projenin olduğunu, sorumlu ve başlangıç ve bitiş tarihlerini raporlayabilirsiniz
Qlik Sense ile ayrıntılı satış analizi yapabilir, görselleştirdiğiniz verilerle detaylı verileri anında raporlayabilirsiniz.
QlikSense İnsan Kaynakları Modülü ile çalışanlarınıza dair tüm verileri kolayca analiz edebilir, anında etkili raporlar hazırlayabilirsiniz.
QDMS ürünü ile tam entegre edilebilen Qlik Sense ile aksiyon yönetimi raporlanabilir ve onları hızlıca analiz edebilirsiniz.
QDMS üzerinden takip ettiğiniz DÖF ‘leri ( Düzeltici Önleyici Faaliyet) detaylı ve görsel grafiklerle hızlıca raporlayıp analiz edebilirsiniz.(QDMS DÖF raporlarına ait örnek çalışmamıza ulaşabilirsiniz.)
QDMS ürününde takip edilen Öneri Sisteminizi, detaylı ve görsel grafiklerle raporlayıp analiz edebilirsiniz. Çubuk grafikleri, histogramlar, dağılım grafikleri ve haritalar gibi çok çeşitli görselleştirmeler oluşturarak karmaşık verilerinizi analiz edebilirsiniz.
Akıllı aramayı kullanarak uygulamanızdaki tüm veri kümesi için arama yapabilirsiniz.
Qlik Sense uygulamasına entegre bir uygulama olan Q-Mash sayesinde, hazır tasarım seçenekleri ile kolaylıkla mashuplar oluşturabilirsiniz.
Seçim imi oluşturarak sık karşılaştığınız seçim durumlarını yeniden kolaylıkla ziyaret edebilmek için kaydedebilirsiniz
Qlik Sense’in sürükle ve bırak ara yüzünü kullanarak hızlı bir şekilde kişiselleştirilmiş raporlar, görselleştirmeler ve panolar üretebilirsiniz.
QlikSense İş Zekası Programları ile kullanıcıların farklı veri kaynaklarında bulunan verilerini izleyerek gözen kaçmış olan noktaların incelemesini yapabilirsiniz.
IOS ve Android için mobil uygulama sayesinde QlikSense’e tüm cihazlarınızdan kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.
QlikSense’in bilgileri ve görselleri uygulamanın kullanıldığı ekranın boyutuna göre otomatik uyarlayan hassas tasarım (responsive design) özelliği bulunmaktadır.
QlikSense uygulamasında görselleştirmelerin birbiriyle bağlantılı olması sayesinde, herhangi bir seçim yaptığınızda ilişkili görselleştirmeler seçimi yansıtmak için hemen güncellenecektir.

İş Zekası Sistemlerinde Çözüm Ortağınız Gözde ITS

1996 yılından bu yana Gözde Bilgi İletişim Sistemleri olarak, iş dünyasına ve iş süreçlerine uygun çözümler sunuyoruz. Sürekli gelişime özen gösteriyor; başarıyı ülke sınırları içinde gerçekleştirerek, global pazarlarda da aynı başarıyı elde ederek ülke ekonomisine katkıda bulunan bir firma olma yolunda ilerliyoruz. Uçtan uca entegre sistemler, çözümler ve hizmetler üreten Gozde ITS olarak, 2012 yılından itibaren Dijital Dönüşüm çözümlerine yatırım yapmaya başladık. Bu bağlamda, İş Analitiği çözümlerinde sektörün lider firmalarından QlikTech ile iş ortaklığında bulunmaktan ve Qlik ürünleriyle size özel çözümler üretmekten mutluluk duyuyoruz.

BAŞA DÖN
Demo Talep Edin