Satış Öncesi Destek

Öncelikle Gözde Bilgi İşlem’ in tüm sattığı ürünlerde kuruluma yetkili ve sadece kendi personeli ile bu işi başlayıp bitirdiğini hatırlatarak, birçok Bilgisayar firmasında olmayan fakat Gözde Bilgi İşlem olarak olmazsa olmazı olan Satış Öncesi Destek bizden ürün alacak kurum ve kuruluşlara sağladığımız katma değerlerimizden biridir. Sorun yada isteklerinize doğru çözüm üretebilmek için bazı satış öncesi hizmetler, kurum ve kuruluşlara ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Bunlardan birkaçı;

Herhangi bir isteği çözmek için gerekli ilk adım, sorun veya ihtiyacın analiz edilmesidir. Gözde Bilgi İşlem ‘in yaptığı projelerden, satışlardan, diyaloglardan, demolardan ve saha tecrübelerinden edindiği bilgi/birikim sorunları çözmede ve ihtiyaçları tespit etmede kullandığı en önemli araçlardandır.

Yapılan analizler sonucunda ortaya çıkan ihtiyaçların, uzun vadede kurum ve kuruluşların plan ve beklentilerine cevap verebilecek halde tasarlaması, satış öncesi hizmetlerin diğer bir önemli parçasıdır.

Kurum ve kuruluşların sorun ve ihtiyaçlarını analiz ettikten sonra, çözümün parçası olarak öngörülen unsurların ihtiyaçlara uygunluğu ve kurumsal faydalarının ilk elden denenmesi ve görülmesi için kullanılmakta olan bir satış öncesi hizmettir. 

  • Çözümün oluşturulması sırasında gerekliliği öngörülen teknoloji ve hizmetlerin, kurum ve kuruluşların etkileşimleriyle test ortamı içinde gözlemlenmesini sağlayan; böylelikle canlı yapılarda kısa sürede test edilmesi kolay ve mümkün olmayan detayların fark edilmesini ilk elden ve en hızlı şekilde sağlayan hizmetlerdir.

Firmamız, bu satış öncesi hizmetlerin biri veya birkaçını kurum ve kuruluşlara sağlayarak çözüm yolunda daha doğru karar vermesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

BAŞA DÖN
Demo Talep Edin