Synergy CSP

Her geçen gün etkilerini daha çok hissettiğimiz dijital süreçler, köklü değişimler getirmeye devam etmektedir. Bu değişimlerin en güzel yanı günlük hayatımızda ve iş hayatımızda bize sundukları kolaylıklardır. Bimser Synergy CSP iş süreçlerinizi hızlı bir şekilde elektronik ortamlara taşımanıza olanak tanır. Synergy CSP işletmenize kolaylıklar sunarak fark yaratmanızı sağlayan yazılımlardan birisidir. Bu yazılım işletmenize özel iş akışı çözümleri üreterek sizi belgeler arasında kaybolmaktan da kurtaran bir yazılımdır. Bimser Synergy CSP ile dijital dönüşümü başarılı bir şekilde gerçekleştirme yolundaki en doğru adımınızı atarak işletmenizi geleceğe taşımanız mümkündür.

 

Synergy CSP Nedir?

CSP (Content Services Platform), işletmenizde kullandığınız tüm veri ve içerik türlerini etkili bir şekilde yöneten bir yazılımdır. Bununla birlikte CSP, tüm bilgi kaynaklarınızı; işletmenizin kuruluşundan bu yana ürettiği tüm bilgi ve belgeleri birbirine bağlamaktadır. Ayrıca Bimser Synergy CSP, dokümanlarınızı istediğiniz gibi saklamanıza, görüntülemenize, düzenlemenize ve verilerle etkileşime girmenize olanak tanır.

Neden Synergy CSP?

Bimser Synergy CSP, kurumsal hafızanızı düzenleme konusunda size yardımcı olur. Synergy CSP minimum kod yazma ihtiyacı gerektirir ve kurumsal uygulamalarla hem hızlı hem de kolay bir şekilde entegre edilebilir. Synergy CSP, iş süreçlerinizin kısa bir sürede elektronik ortamda standardizasyonunu ve otomasyonunu da sağlamaktadır.

•  Bimser Synergy CSP Capture ile belge ve verilerinizi hızlıca elektronik ortama aktarabilir ve sınıflandırabilirsiniz.

• Synergy CSP’nin süreç odaklı iş yapma anlayışı ve rol bazlı iş akışı ile işletmenizin süreç maliyetlerini azaltarak verimliliğinizi artırabilirsiniz.

• Bimser Synergy CSP TS 13298 standardına uyumludur. Kısacası Synergy CSP’ye güvenli erişim sağlayarak iş süreçlerinizi gönül rahatlığıyla takip etmeniz mümkündür.

Synergy CSP İş Akış Çözümleri Avantajları Nelerdir?

Bimser Synergy CSP’nin birçok avantajı vardır. eBA Synergy CSP, iş Akışı Çözümlerinin kolay arayüzü ile işletmenize özel güçlü bir iş akışı oluşturmanıza yardımcı olur. Ayrıca Bimser Synergy CSP’nin sağladığı bileşenler ile hızlı bir şekilde formlar oluşturabilirsiniz.

Bimser Synergy CSP, hızlı form oluşturabilmeniz için size onlarca bileşen sağlar. İstediğiniz her alanda tam da ihtiyacınız olan yerde Synergy CSP sizlerle! Bu işlem için: “Bimser Synergy CSP Sürükle Bırak Ekran Kaydı” isimli videoyu izleyebilirsiniz.

 • Sürükle bırak özelliği ile belgeler oluşturabilir, sınıflandırma yapabilir, rapor hazırlayabilir, gözden geçirebilir, paylaşabilir veya imha edebilirsiniz.

eBA ve Synergy CSP ile etkileşimli görsel raporlar oluşturmanız mümkündür.

Ayrıca Synergy CSP ile sayısız veri içerisinde kaybolmadan, arama motorunun sunduğu öneriler sayesinde ulaşmak istediğiniz veriyi hızlıca bulabilirsiniz.

Tüm iş süreçlerinizi tek bir yerden paydaşlarla etkileşimli olarak yönetebilir ve takım çalışması ile ortak proje geliştirebilirsiniz.

İlgili işlem için: “Bimser Synergy CSP Akış Onaylama ve Compare Ekran Kaydı” isimli videoyu izleyebilirsiniz.

Synergy CSP yalnızca Türkçe ve İngilizce dilinde hizmet vermemektedir. Farklı uygulamalara gerek kalmadan tek bir sistem üzerinden uluslararası hizmet sunabilmeniz için çoklu dili desteklemektedir. Synergy CSP kullanırken güvenlikle ilgili endişe duymanıza gerek yoktur. Bunun nedeni ise çok faktörlü kimlik doğrulama ile işletmenizin tüm süreç ve bulut verilerini güvence altına alabilmenizdir.

Synergy CSP Fiyatı Nedir?

Bimser Synergy CSP ile doküman ve süreçlerinizi zaman ve mekân fark etmeden, tüm cihazlarınızdan yönetmeniz mümküdür. Synergy CSP’nin üstün teknolojisi ile düşük bant genişliklerinde dahi yüksek performans elde edebilirsiniz.

Bimser Synergy CSP hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve fiyat bilgisi almak için Gözde IT Solutions ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca demo talep formu doldurarak hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

BAŞA DÖN
Demo Talep Edin