Elatek Kauçuk

Bursa Türkiye de 30.000m² alan üzerine kurulu fabrikasında otomotiv ve savunma sanayi sektörleri ile endüstriyel ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir. Elatek Kauçuk son teknoloji makine ekipman parkuru ile tek ve çok katlı, örgülü örgüsüz kauçuk hortumlar, kauçuk profiller, enjeksiyon ve kompresyon kalıplı kauçuk parçalar, metalli, metalsiz kauçuk parçalar, titreşim sönümleyici parçalar, motor takozları, blowmolding ve thermoforming plastik boruların üretimini yapmaktadır. Karışım geliştirme laboratuvarı ve performans test laboratuvarlarında geliştirilen karışım ve ürünler müşteri spek ve şartnamelerine göre test edilip onaylanmaktadır.

Uygulanan Projeler

  • QDMS (Doküman Yönetimi, DÖF, Genel Aksiyon ve YGG)
  • Ensemble (Performans Yönetimi)
  • eBA İş Akış Yönetim Sistemi

Problem ve Çözüm:

Dokümanlar excel dosyalarda, manuel olarak ve tek kişiye bağlı, sistematik olmayan bir şekilde takip edilmekteydi. Doküman gözden geçirme/güncelleme, eski revizyon dokümanların kullanımdan kaldırıldığının garanti altına alınması, yayınlanan dokümanların tüm ilgili çalışanlar tarafından okunduğunun takibi…gibi kaos yaratan işleri, QDMS Entegre Yönetim Sistemi projemiz sayesinde bertaraf ettik.

Aksiyon Yönetimi ve Yönetim Gözden Geçirme projeleri implementasyonu ile Kalite, İSG, Çevre Yönetim Sistemlerinin tüm gereklilikleri her yönüyle sistematik bir şekilde garanti altına alınmıştır.

Elatek artık her daim denetime hazır.

İş süreçlerinin elektronik ortamda otomasyonunu, standardizasyonunu, takip edilebilirliğini, tüm bunların sayesinde süreç maliyetlerinin azaltılmasını sağlayan eBA progranın eğitimlerini verdik.

BAŞA DÖN
Demo Talep Edin