Kurumsal Karne (BSC)

Bimser Ensemble, Kurumsal Karne Yönetimi ile performans takibi sürecinde tek bir göstergenin veya bir üstündeki hedefin durumunu takip etmenize yardımcı olur. Bütünsel olarak görüntülemek ve incelemek karne yapısıyla mümkündür. Kurumsal karne ile firmanın, göstergelerinden aldığı puanlar sonucu karnesi oluşur.

Bu karne, performansı iyi olan göstergeleri görüntülemenize yardımcı olur. Aynı zamanda personel karneleri oluşturularak kişilerin performans takibini yapmanıza da imkân sunar. Çıkan personel karne puanına göre maaş oranı, zam oranı ve çalışanın alması gereken eğitim ihtiyacı belirlenebilir.

Ensemble ile Kurumsal Karne Yönetimi ile birçok iş sürecini dijitalleştirmek mümkündür. Bunlar şu şekilde sıralanabilir;

Gösterge Modelleme,

Stratejik Plan Yönetimi,

Hedefler ile Yönetim,

• Hedefin Altında Kalan

Göstergeler için Alarm ve Otomatik Aksiyon Sistemi,Kurumsal Sistemler ile

• Entegrasyon

İş Etki Analizi,

RACI Matrisi,

Risk ve Fırsat Yönetimi,

Farklı Perspektiflerden Kurum Performansını İzleme,

Dönemsel ve Kümülatif Performans Takibi,

Ensemble ile iş süreçlerinizi dijitalleştirebilir, iş gücü, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra tekrar eden aktivitelerin tespitini yaparak size süreç iyileştirme konusunda da yardımcı olan bir platformdur. Bimser Ensemble, müşteri sadakatinizi ve operasyonel verimliliğinizi artırmanıza da yardımcı olur. Ayrıca etkin raporlama ve izleme sistemi ile süreçlerinizi iyileştirmeniz de mümkündür. Bununla birlikte çoklu lokasyonları merkezi bir şekilde yönetebilecek ve başarılı SWOT analizi sonuçları elde edebileceksiniz.

Ensemble ile çok katmanlı modelleme ile göstergeler arası karşılaştırma yapabileceksiniz. Bimser Ensemble size, pozisyon bazlı yetkilendirme ve çeşitli karneleme yöntemleri de sunar. Sizde Ensemble ile iş süreçlerinizde iyileştirmeler yaparak işletmenizin geleceğini şekillendirebilirsiniz.

BAŞA DÖN
Demo Talep Edin