Teknik Malzeme

Faurecia ve Orhan Holding ortaklığı olan bir kuruluştur. Bursa DOSAB sanayi bölgesinde 22 000 m2 kapalı alanda üretim yapmaktadır. Araştırma ve Geliştirme bölümü aynı tesis içerisinde yer almaktadır. Otomotiv koltuğunun tam entegre olarak üretilebildiği dünya’daki ender tesisler arasındadır. Müşterileri arasında Renault, Nissan, Volkswagen, Ford, Toyota, Tofaş OEM olarak yer almıştır. Halen 5 OEM için komple koltuk ve koltuk parçaları üretmektedir. Türkiye’nin en önemli ihracatçı kuruluşlarının arasında yıllardır yer almaktadır. Uzun yıllardır Türkiye’nin en büyük ilk 500 sanayi kuruluşu arasındadır. Ürettiği ürünlerin ; tam güvenli, daha konforlu, yenilikçi ve daha hafif olması için Arge bölümü Faurecia global Arge bölümleriyle birlikte çalışmaktadır.

Uygulanan Projeler

QDMS (Döküman Yönetimi, Aksiyon Yönetimi ve YGG, Denetim Modülü)

Problem ve Çözüm:

Dokümanlar portal veya klasörlerde, manuel olarak ve tek kişiye bağlı, sistematik olmayan bir şekilde takip edilmekteydi. Doküman gözden geçirme/güncelleme, eski revizyon dokümanların kullanımdan kaldırıldığının garanti altına alınması, yayınlanan dokümanların tüm ilgili çalışanlar tarafından okunduğunun takibi…gibi kaos yaratan işleri, QDMS Entegre Yönetim Sistemi projemiz sayesinde bertaraf ettik.

Aksiyon Yönetimi ve Yönetim Gözden Geçirme projeleri implementasyonu ile Kalite, İSG, Çevre Yönetim Sistemlerinin tüm gereklilikleri her yönüyle sistematik bir şekilde garanti altına alınmıştır.

Teknik Malzeme artık her daim denetime hazır.

BAŞA DÖN
Demo Talep Edin