QDMS

Yönetim sistemi standartlarının gerektirdiği faaliyetlerin otomasyonunu sağlayan entegre yönetim sistemi aracıdır. QDMS – Entegre Yönetim Sistemi; kuruluşların sahip olduğu yönetim sistemi standartlarının gerektirdiği faaliyetlerin otomasyonu amacıyla geliştirilmiştir. Her türlü yönetim sistemi standardının öngördüğü dokümantasyon altyapısını oluşturarak ilişkili tüm faaliyetlerin yürütülmesine ve takibine olanak sağlayan modüler bir uygulamadır.

QDMS Entegre Yönetim Sistemi

QDMS Entegre Yönetim Sistemi çoklu dil desteğine sahiptir. Sistem bünyesinde bulundurduğu birbirinden farklı özelliklere sahip olan modülleri ile dikkat çekmektedir. Kullanıcılar bu modülleri sistemli bir şekilde kullanarak, sistemden istediklerini tam olarak alabilir ve modüller için ortak bir altyapı kullanmış olur. QDMS Entegre Yönetim Sistemi, bir entegre yönetim sisteminden istenilen özelliklerin neredeyse tamamına sahiptir. QDMS Entegre Yönetim Sistemi’nin bir başka avantajı ise oldukça kolay bir şekilde öğrenilebilmesi ve diğer uygulamalara kolay bir şekilde entegre edilebilmesidir. Böylece şirketler sistemi kullanmaya başladıktan sonra alışma sürecini hızlı bir şekilde atlatabilir ve ihtiyaç dahilinde diğer sistemlerle entegre edilebilir. Bunun yanında esnek raporlama ve etkili grafik hazırlama gibi özellikleri ile kullanıcı dostu bir sistemdir. Ayrıca günümüzde şirketlerin oldukça hassas olduğu bir konu olan veri güvenliği, QDMS Entegre Yönetim Sistemi tarafından etkin bir şekilde sağlanır.

Neden QDMS?

QDMS’ i tercih etmeniz için sınırsız neden var. İşte bunlardan birkaçı;

QDMS Entegre Yönetim Sistemi’nin kullanılmasındaki amaçlara bunlar gibi pek çok neden daha sayılabilir. Kullanıcılar, QDMS Entegre Yönetim Sistemi’nin modüllerinden ve avantajlarını kullandıkça şirketlerindeki değişimi daha kolay fark edecektir.

İlgili içerik: QDMS FMEA Olası Hata Türleri ve Etkileri Analizi nedir, nasıl kullanılır?

BAŞA DÖN
Demo Talep Edin