Rollmech

Yurt içi ve yurt dışı otomotiv sektörüne birinci derece, co-designer ve full system supplier olarak başarılı bir şekilde hizmet veren ve otomotiv sektöründe konusunda temel oyunculardan birisi olan genç, esnek ve dinamik bir firmadır. Rollmech mühendislik bölümü, tasarım, prototip, doğrulama, analiz ve validasyon yetenekleriyle global otomotiv sektöründe konusunda uzmandır. Gerekli bütün yazılımları, ekipmanları, test ve korelasyon uzmanlarıyla ilk seferde doğruyu yapmak yaklaşımıyla çözüm sunar. En basit çözümlerden en karmaşık çözümlere kadar gerekli bütün testleri yapmaya yetkindir.

Uygulanan Projeler

QDMS (Doküman Yönetimi, DÖF, Denetim, Malzeme Güvenliği Bilgi Formu-MSDS)

Problem ve Çözüm:

Dokümanlar portal veya klasörlerde, manuel olarak ve tek kişiye bağlı, sistematik olmayan bir şekilde takip edilmekteydi. QDMS Entegre Yönetim Sistemi Doküman Yönetimi projemiz sayesinde Rollmech artık her daim 3. Taraf denetimlerine hazır.

Uygunsuzluklar, denetim projeleri implementasyonu ile Kalite, İSG, Çevre Yönetim Sistemlerinin tüm gereklilikleri her yönüyle sistematik bir şekilde garanti altına alınmıştır. Malzeme Bilgi Güvenlik Formları en güncel haliyle, tüm sorumluların onaylarından sonra, tedarikçi orijinal formları ile birlikte her an ulaşılabilir durumdadır.

BAŞA DÖN
Demo Talep Edin