Müşterimiz Hakkında:

1984de kurulmuştur. 1990 yılında Dünya otomotiv sektörünün önemli üreticilerinden olan AundE Achter & Ebels firması ile ortaklık gerçekleştirilmiştir. AundE Teknik, yurt içinde kumaş, oto koltuk kılıf imalat tesisleri ve yurt dışında da benzer yatırımları olan bir kuruluştur. Ayrıca otomotiv sektörü dışında turizm, enerji ve çimento sektörlerinde de yatırımları vardır. Dünyadaki değişim ve gelişim içinde etkin rol alacak esnekliğe sahip, firma kültürü, ürettiği mal ve hizmetlerle dünyada örnek alınan kazançlı ve lider bir kuruluş olmayı amacı olarak belirleyen AundE Teknikin görevi, müşteri memnuniyetini hedefleyerek çevreye ve topluma saygılı, paylaşımcı, sürekli gelişimin bilincinde, tüm dünyada kabul gören, firma ortakları içinde kazançlı mal ve hizmet üreterek değer yaratmaktır. AundE TEKNİK 2015 verilerine göre Türkiye’nin en büyük 200 Sanayi kuruluşu arasındadır.

Uygulanan projeler:

Problem ve Çözüm:

  1. Taraf denetimleri öncesi firmalarda yaşanan doküman gözden geçirme/güncelleme, eski revizyon dokümanların kullanımdan kaldırıldığının garanti altına alınması, yayınlanan dokümanların tüm ilgili çalışanlar tarafından okunduğunun takibi…gibi kaos yaratan işleri, QDMS Entegre Yönetim Sistemi projemiz sayesinde bertaraf ettik. Aunde Teknik artık her daim denetime hazır.

QDMS Öneri Modülü ve eBa ortaklaşa yaptığımız projemiz sayesinde artık tüm çalışanlar -mavi yaka dahil-, kendi sicil noları ve ortak noktalardaki kioskları/veya laptoplarını kullanarak öneri girişi, takibi ve itiraz işlemlerini yapabilmektedir.

Ensemble – BSC projemiz ile her yıl güncellenen Excel dosyalar ortadan kalktı, BSC (Balanced Score Card) artık verilerini SAP’den otomatik olarak çekiyor.