QLIKSENSE

QlikSense, bireyler, departmanlar ve kurumlar için tasarlanmış self-servis veri görselleştirme ve veri keşfi aracıdır. QlikSense ile verilerinizi hızlı bir şekilde görselleştirerek etkileşimli veri analizleri yapabilirsiniz.


   Veri Ekleme ve Yönetme

     Oracle, SAP, MS-SQL gibi bir çok veri kaynağından veriler ekleyebilirsiniz.


   Görselleştirme Oluşturma

     Çubuk grafikleri, histogramlar, dağılım grafikleri ve haritalar gibi çok çeşitli görselleştirmeler oluşturun.


   Etkileşimli Görselleştirmeler

     Uygulamada görselleştirmeler bağlantılıdır. Birinde bir seçim yaptığınızda, ilişkili görselleştirmeler seçimi yansıtmak için hemen güncellenir.


   Tüm Cihazlardan Kolay Erişim

     Tüm cihazlardan QlikSense’e kolayca erişim sağlayın. IOS ve Android için mobil uygulamasını indirin ve kolayca raporlarınıza istediğiniz yerden erişin.


   Akıllı aramayı kullanma

     Akıllı aramayla uygulamanızdaki tüm veri kümesini uygulamadaki herhangi bir sayfadan arayabilirsiniz. Akıllı aramada, görselleştirmelerden sonuçlar getiren bir görsel arama ve herhangi bir veri öğesinden sonuçlar getiren bir veri araması bulunur.


   Seçimler için seçim imi oluşturma

     Sık karşılaştığınız seçim durumlarını kaydetmek için seçim imlerini kullanabilirsiniz. Bu, bunların yeniden ziyaret edilmesini kolaylaştırır.


Qliksense ürün tanıtım videosu:

Bu tür hizmetlerden faydalanabilmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen Gözde Bilgi İşlem ile irtibata geçiniz.
Tel: +90 224 271 15 79 Faks: +90 224 271 67 27 e-Posta: info@gozdeits.com